Snad nejvíce atypická vana všech dob nebo moderní umění?

Koupelny už dnes nejsou co bývaly. Prostory, které byly využívány především z funkčního hlediska se stávají čím dál více modernějšími a luxusnějšími. A právě v tomto případě ani nepotřebujete mít pro koupelnu speciální místnost, proč si koupelnu neudělat přímo z obýváku?

BATHSPHERE je vana navržená Ruským designérem Alexandrem Zhukovským. Kulatá skleněná vana ve tvaru bubliny, která není připevněna k zemi, ale visí ze stropu. Navíc voda je zde stylově nasvícena a z funkčního hlediska je možné regulovat teplotu, světlo, zvuk, pach a dokonce simulovat déšť uvnitř bubliny. Atypická vana BATHSPHERE přitom připomíná dnes velmi oblíbené křeslo zavěšené ze stropu.

atypicka vana

Autor: Alexander Zhukovsky

BATHSPHERE navazuje na současný trend, ve kterém jsou porcelánové a mramorové vany nahrazeny tvrzeným sklem. The Wall Street Journal uvádí, že tyto vany přinášení do designu novost, extravaganci a originalitu. Samozřejmě najdou se lidé, které by mohl pochopitelně odradit nedostatek soukromí.

Vzhledem k tomu, že zatím nemáme informace, kdy bude BATHSPHERE k dispozici v prodeji, kde bude možné vanu zakoupit a kolik bude stát, doporučujeme prozatím zvážit a promyslet, kde by se pro tuto skleněnou nádheru našlo ve Vašem bytě místo.


Diskuze

Column content
Column content
obyvaci-steny-montana
Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje
maly-byt-plny-funkcich-napadu-1
Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci
komody-se-supliky
Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte
detsky nabytek hello kitty
Roztomilý dětský nábytek Hello Kitty rozzáří dívčí pokojíček
plovouci dum na vode
Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu
Casa Brutale dům v útesu
Futuristický dům zasazený do skalního útesu vám vyrazí dech