Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci

maly-byt-plny-funkcich-napadu-1

Máte malý byt a hledáte inspiraci, jak pomocí funkčních nápadů celý prostor zefektivnit. Dnes si ukážeme, jak se dá v malém bytě o velikosti 30 metrů čtverečních využít každý prostor. Hlavní myšlenkou je zefektivnit nábytek, který se dá využít více způsoby, než pouze k jednomu účelu. Když je váš byt menší než 30 m², určitě řešíte každý prostor navíc a v tomto článku si ukážeme, jak každý prostor efektivně využít.

Interiér má vynikající organizaci a využívá skutečně chytré a funkční nápady pro skladování všeho možného. Úspora místa v kombinaci s moderním minimalismem je perfektní kombinace pro všechny menší byty. V tomto domě dominuje bílá barva, která je doplněna fialovými a černými dekory. A díky teplým dřevěným prvkům je navíc celý prostor teplý a útulný.

maly-byt-plny-funkcich-napadu-2

Klíčovým bodem tohoto bytu je pečlivá analýza a plánování každého prostoru a využití celých 30-ti metrů čtverečních. Díky tomu je byt plný inteligentních skladovacích řešení a vychytávek.

maly-byt-plny-funkcich-napadu-3

Zřejmě nejlepším nápadem, který ušetří nejvíce místa je vysouvací postel pod televizorem. Postel může být jednoduše vytažena a pak opět velmi jednoduše vrácena. Tím ušetří spoustu prostoru, který by normálně zabrala klasická či manželská postel.

maly-byt-plny-funkcich-napadu-4

Byt má funkční kuchyň, velký bar s vysokými židlemi namísto klasické jídelny. Koupelna je spojená se záchodem a je zařízena standardně. Na chodbě je spousta úložného prostoru v podobě skříní a polic.

maly-byt-plny-funkcich-napadu-5

maly-byt-plny-funkcich-napadu-8  maly-byt-plny-funkcich-napadu-10  maly-byt-plny-funkcich-napadu-13  maly-byt-plny-funkcich-napadu-16 maly-byt-plny-funkcich-napadu-18

Každý kousek místa je vhodné využít. Pokud najdete inspiraci, budeme moc rádi.


Diskuze

Column content
Column content
obyvaci-steny-montana
Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje
maly-byt-plny-funkcich-napadu-1
Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci
komody-se-supliky
Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte
detsky nabytek hello kitty
Roztomilý dětský nábytek Hello Kitty rozzáří dívčí pokojíček
plovouci dum na vode
Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu
Casa Brutale dům v útesu
Futuristický dům zasazený do skalního útesu vám vyrazí dech