Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje

obyvaci-steny-montana

Vybavit obývací pokoj tak, abyste se v něm cítili příjemně vy i vaši hosté, to může být oříšek. Proč nezačít od stálice nejen českých obýváků, moderní obývací sestavy? Tvoří přirozenou dominantu místnosti a vystaví i schová vše, co v pokoji chcete mít.

Zatímco dřív jste se museli spokojit s typizovanými kousky, dnes si můžete vybrat jednotlivé části stěny i samostatně. To dává zákazníkům více volnosti v navžení obývací stěny přesně podle představ a dispozic místnosti. Získáte tak sestavu, která bude přesně odpovídat vašemu individuálnímu vkusu a potřebám. Vyberte si vhodné rozložení pro knížky, cédéčka, sváteční sklo, suvenýry a další oblíbené předměty. Pokud obývací pokoj nepřeplníte, i s obývací stěnou může působit velmi vzdušně a příjemně.

V jednoduchosti je krása

Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Zkuste se podívat například po designově i barevně čistých bílých obývacích stěnách. Jejich neutrální vzhled je nadčasový a hodí se k nim jak nábytek, který už doma máte, tak bytové doplňky, které budete postupně pořizovat. Interiéroví poradci radí postupovat při zařizování s rozmyslem a současně s obývacími stěnami okouknout i sedací soupravy, aby vám vše v obýváku pěkně ladilo. Neznamená to ovšem, že byste se měli připravit o radost ze spontánního nakupování.

obyvaci stena verin 1

Obývaci stěna verin 1

obyvaci stena azzuro

Obývací stěna Azzuro

obyvaci stena snow

Obývací stěna Snow

Jaké další tipy můžete využít, abyste sladili vzhled obývací sestavy s ostatním zařízením? Aplikujte dva trendy principy. Prvním vybíráte ostatní nábytek a doplňky tak, že se stěnou tvoří harmonický celek na základě podobné barvy, materiálu a designu. Druhý princip je přesně opačný. Nebojte se k ležérní obývací stěně zakoupit odvážnější kousek, který k ní vytvoří kontrast.

Moderní obývací stěny dnes nestojí jmění

Dopřát si zařízení obýváku, které si zasloužíte, dnes není nákladnou záležitostí. Moderní obývací stěny jsou vyráběny z materiálů, které spojují dlouhou životnost s nízkou pořizovací cenou. Přesvědčte se sami, že poměr cena výkon je nyní u nábytku velmi příznivý a udělejte si radost novým vybavením.


Diskuze

Column content
Column content
obyvaci-steny-montana
Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje
maly-byt-plny-funkcich-napadu-1
Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci
komody-se-supliky
Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte
detsky nabytek hello kitty
Roztomilý dětský nábytek Hello Kitty rozzáří dívčí pokojíček
plovouci dum na vode
Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu
Casa Brutale dům v útesu
Futuristický dům zasazený do skalního útesu vám vyrazí dech