Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu

Vstávat a chodit spát s rybami? Trojpodlažní vila na moři Floating Seahorse poblíž Dubaje to svým majitelům umožní. Ložnice a koupelna se nachází ve spodní prosklené část a nabídne krásný výhled na podmořský život. Připadáte si jako na dovolené u moře?

Rakouští developeři Kleindienst Group navrhli plovoucí vily a spojili nejmodernější technologie s luxusem. Designeři slibují novým majitelům takové pohodli a zážitky, kterými prý zcela přepíšou význam slova luxus.

Plovoucí dům na vodě - 11

Vily slouží především pro movité dobrodruhy, kteří si chtějí užívat soukromí a luxusu přibližně 4 kilometry od Dubaje. Ambiciózní projekt má být dokončen v roce 2018, kdy bude vysláno více jak 125 plovoucích vil Floating Seahorse (Plovoucí mořský koník). Vila váží přibližně 188 tun a svého majitele vyjde přibližně na 75 milionů korun dle velikosti.

Plovoucí dům na vodě - 2

V prvním podlaží nad úrovní mořské hladiny se nachází kuchyň a jídelna propojená s obývacím pokojem. Venku najdete prostornou terasu na posezení a opalování. Majitel si může prakticky kdykoliv skočit do moře a po žebříku se dostane zpátky na terasu, kde se může osprchovat ve venkovním sprchovém koutu. Nechybí zde minibar a luxusní vířivka s proskleným dnem, kterým lze vidět do obývacího pokoje pod ní a naopak.

Plovoucí dům na vodě - 9

Plovoucí dům na vodě - 3

Domy prakticky plovoucí nebudou, budou zasazeny do korálové zahrady o zhruba velikosti 45 metrů čtverečních. Na tuto korálovou zahradu bude nádherný výhled z ložnice s koupelnou, která má rozlohu 25 metrů čtverečních a od shora dolů prosklené stěny z tvrzeného skla. Majitelé tak budou mít ničím nerušený výhled na mořský svět jako v pohádce.

Plovoucí dům na vodě - 16

Plovoucí dům na vodě - 1

Plovoucí dům na vodě - 5

Každá vila bude mít klimatizaci, moderně vybavenou kuchyň a dokonce na vyžádání služebnictvo a osobního kuchaře. Pokud by majitele omrzel výhled do hlubin moře, bude mít k dispozici vysokorychlostní internet a satelitní TV.

Plovoucí dům na vodě - 12

Plovoucí dům na vodě - 10

Plovoucí dům na vodě - 7

Ikdyž má být projekt spuštěn v roce 2018, již několik desítek vil bylo prodáno. Takže pokud máte volných 75 miliónů korun, stále máte možnost si některou z vil koupit.

Plovoucí dům na vodě - 13Plovoucí dům na vodě - 14


Diskuze

Column content
Column content
obyvaci-steny-montana
Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje
maly-byt-plny-funkcich-napadu-1
Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci
komody-se-supliky
Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte
detsky nabytek hello kitty
Roztomilý dětský nábytek Hello Kitty rozzáří dívčí pokojíček
plovouci dum na vode
Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu
Casa Brutale dům v útesu
Futuristický dům zasazený do skalního útesu vám vyrazí dech