RECENZE: Prostorná šatní skříň se zrcadlem a posuvnými dveřmi Vivien

Šatní skříň se zrcadlem Vivien poslouží nejen svým obrovským úložným prostorem, posuvnými dveřmi, ale především dominantním zrcadlem na dvířkách. Nezáleží, jestli jste příznivci velkého a robustního nábytku, nebo máte rádi nábytek jednoduchý a funkční, vždy je nutné šaty, ložní prádlo a další věci někam uskladnit, abyste v něm měli pořádek.

Pan Michal se při výběru šatní skříně rozhodoval, zda vybere skříň se zrcadlem nebo bez zrcadla. Nakonec se rozhodl pro koupi třídveřové šatní skříně s posuvnými dveřmi a velkým zrcadlem. Při výběru byla rozhodující velikost, rozměry a materiál skříně. Šatní skříň Vivien splnila jeho očekávání.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi Ukázat šatní skříň Vivien

 

 

Šatní skříň Vivien je vyrobená z lamina (LTD). Tento materiál zajišťuje stabilitu a pevnost. Povrch lamina je hladký a velmi odolný proti mechanickému poškození. Laminovaná dřevotřísková deska je povrchově zakončená fólií, což je papír namočený v melaminové pryskyřici. Dominantou skříně je velké zrcadlo, které je umístěné ve střední části. Na obou stranách jsou upevněny šatní tyče, na které je možné pověsit ramínka na obleky, šaty, bundy, kabáty a další oblečení. Ve středové vnitřní části jsou umístěny čtyři horizontální police. Na pravé straně je umístěna široká police ve vrchní části s šatní tyčí zatímco levá strana nabídne dvě pod sebou zavěšené šatní tyče. Velkou výhodnou této skříně jsou posuvné dveře, jež šetří prostor před skříní.

Po zvážení všech těchto výhod se pan Michal rozhodl provést online objednávku a skříň si nechal přivézt až ke dveřím svého bytu.

 • 90%
  Kvalita materiálů - 90%
 • 80%
  Řemeslné zpracování - 80%
 • 100%
  Design - 100%
 • 100%
  Montáž - 100%
 • 40%
  Výběr variant - 40%
 • 100%
  Cena - 100%
85%

Šatní skříně s posuvnými dveřmi Ukázat šatní skříň Vivien

 

 


Diskuze

Column content
Column content
obyvaci-steny-montana
Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje
maly-byt-plny-funkcich-napadu-1
Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci
komody-se-supliky
Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte
detsky nabytek hello kitty
Roztomilý dětský nábytek Hello Kitty rozzáří dívčí pokojíček
plovouci dum na vode
Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu
Casa Brutale dům v útesu
Futuristický dům zasazený do skalního útesu vám vyrazí dech