RECENZE: Stylově vybavený obývák levným nábytkem Julita 3

Studentka Jana se před několika lety rozhodla přestěhovat se svým přítelem do bytu. Při studiu na vysoké škole jsou vždy finanční zdroje omezené a je třeba jakékoliv investice promýšlet a nakupovat s rozvahou. Studentské brigády vystačí většinou akorát na nájem, stravu a poplatky spojené se studiem a studenti vesměs moc neušetří.

Přítel měl byt vybaven nábytkem, který zdědil po prarodičích a společně se shodli, že by bylo dobré byt modernizovat. Jako jedna varianta byla vybavit byt nábytkem Ikea, ale nakonec se rozhodli být více originální a odlišit se od 90% ostatních domácností. Postupně začali vybavovat ložnici, kuchyň, předsíň a nakonec zbývalo vybavit to hlavní, místo odpočinku, relaxace a zábavy, obývací pokoj. Kdo se také měl pořád dívat na starou poškrábanou spíše stěnu s nefungujícími panty.

Po dokončení studií začala Jana pracovat. Tím pádem už bylo možné více investovat a vybrat pěknou obývací stěnu. Obývací stěna vám zůstane na dlouho a proto je důležité se správně rozhodnout. Levná obývací stěna vůbec nemusí znamenat, že je nekvalitní, jen je třeba vyrobena z levnějšího materiálu.

Přečíst celou recenzi Ukázat obývací stěnu Julita

 

 

Ze začátku jsme chtěli dát přednost nábytku, který si budeme moci osobně prohlédnout a osahat ze všech úhlů, proto jsme se vydali do všech různých obchodů s nábytkem, které se nacházeli v Brně a okolí. Bohužel nás nikde nic neoslovilo. To co by se nám líbilo bylo velmi drahé a to co bychom si mohli dovolit se nám zase nelíbilo zpracováním a barevným provedením. Chěli jsme minimalistický, moderní nábytek z tmavého dřeva. Nevadila by nám kombinace tmavého dřeva se světlými dekoracemi. Dalším požadavkem byl velký úložný prostor pro různé dokumenty, šanony a dále jsme zde chtěli uložit ložní prádlo jako ručníky, prostěradla atd. Bohužel v kamenných prodejnách nebylo nic podobného k sehnání za rozumné peníze a proto jsme se rozhodli vybrat nábytek online.

Obývací stěna Julita 3

Obývací stěna Julita 3 v barvě švestka / krém

Při hledání obývací stěny na e-shopech s nábytkem jsem konečně našla obývací stěnu, která se nám velmi líbila napohled a při zjištění ceny a možnosti dokoupení dalších komponent stejného designu jako šatních skříní a doplňků bylo rozhodnuto. Trochu mi vrtalo hlavou, jak může tak levný nábytek vypadat moc hezky a jestli v tom není háček např. v kvalitě materiálů. Nábytek Julita mě však přesvědčil o opaku, kvalita zpracování je na velmi vysoké úrovni. Stěna nábytku Julita se skládá se skříňky s policovým regálem, má kombinované komody a závěsné skříňky s prosklenými dvířky. Dále velký televizní stolek s nástěnnými policemi. Po důkladném změření pokoje a naplánování rozmístění nábytku jsme si stěnu Julita 3 a šatní skříň Julita objednali. Vybrali jsme si barevné provedení švestka/krém, které nám krásně zapadlo do designu obývacího pokoje. Dále si můžete vybrat mezi barevnými kombinacemi san marino / krém, švestka / grafit, milano / baltimor, milano / bílý lesk.

Hodnocení nábytku Julita 3
 • 95%
  Kvalita materiálů - 95%
 • 90%
  Řemeslné zpracování - 90%
 • 95%
  Design - 95%
 • 70%
  Montáž - 70%
 • 85%
  Výběr variant - 85%
 • 95%
  Cena - 95%
88.3%

Přečíst celou recenzi Ukázat obývací stěnu Julita

 

 


Diskuze

Column content
Column content
obyvaci-steny-montana
Moderní obývací stěna – dominanta obývacího pokoje
maly-byt-plny-funkcich-napadu-1
Malý byt o velikosti 30m2 plný funkčních nápadů pro inspiraci
komody-se-supliky
Bez komody se šuplíky věci doma těžko uskladníte
detsky nabytek hello kitty
Roztomilý dětský nábytek Hello Kitty rozzáří dívčí pokojíček
plovouci dum na vode
Plovoucí dům na vodě poblíž perského zálivu mění pohled na chápání luxusu
Casa Brutale dům v útesu
Futuristický dům zasazený do skalního útesu vám vyrazí dech