12dílný set nádobí CILIANA

649 

Kvalitní 12dílný set nádobí CILIANA od předního výrobce CILIANA ze skvělou cenu 649 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1058220 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Chcete ohromit své nejbližší dokonale prostřenou tabulí? Pak je třeba sáhnout po zdobném porcelánu a neobyčejných příborech.

Uvidíte, že s těmito kousky na stole budou servírované pokrmy až druhým hřebem večera ♥. Neváhejte a nakupte 12dílný set nádobí CILIANA, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře rozzáří vaši domácnost. Značka CILIANA dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

CILIANA

Značka CILIANA perfektně vyzdobí vaše stolování a vytvoří dokonale prostřenou tabuli. Můžete sáhnout po zdobeném porcelánu i neobyčejných příborech této značky. S těmito kousky na stole budou servírované pokrmy chutnat zcela jinak. K oblíbenému nápoji patří i oblíbený hrneček a k oblíbenému pokrmu oblíbený talíř. V designových kouscích od značky CILIANA si jistě vyberete. Jsou krásné, pevné, odolné a lze je dát do myčky či mikrovlnky.

Výrobci