18dílná sada nádobí Duo Gift Fischer

2 619 

Kvalitní 18dílná sada nádobí Duo Gift Fischer od předního výrobce Duo Gift ze skvělou cenu 2619 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Pro ni | Vášnivá kuchařka. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1078752 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Duo Gift, to je porcelán, na který je radost pohledět. Je vyznáním i ukázkou toho, že kultura jídla by si měla udržet svoji noblesní tradici, která znamená rodinu, přátelé, dobré jídlo a zábavu, to vše na jednom místě a v jedné intenzivní chvíli. Porcelán Duo Gift je navíc vhodný do myčky, a tak s ním nebudete mít žádné starosti.. Neváhejte a nakupte 18dílná sada nádobí Duo Gift Fischer, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Pro ni | Vášnivá kuchařka rozzáří vaši domácnost. Značka Duo Gift dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Duo Gift

Značka Duo Gift přináší úžasný porcelán, jehož krása vás chytí za srdce. Vyzvedává kulturu jídla do neskutečných výšin a umí udržet noblesní tradici. Porcelán Duo Gift je vhodný do myčky a nebudete s ním mít žádné starosti. Je velmi krásný, nese v sobě známky něžné elegance, která navrací svět zpět k tradici. Díky porcelánu se konečně naučíte vychutnat si příjemné chvilky u kávy a čaje. Navraťte tomuto rituálu jeho noblesu a dělejte z mužů gentlemany a z žen pravé dámy.

Výrobci