18dílný set nádobí Villa d’Este Dakar

1 629 

18dílný set nádobí Villa d’Este Dakar
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní 18dílný set nádobí Villa d’Este Dakar od předního výrobce Villa d’Este ze skvělou cenu 1629 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1064512 Kategorie: , ,

Popis

Popis

18dílný set nádobí Villa d’Este Dakar
4.8 (96.92%) 26 hlasů

K asketismu máte hodně daleko a nejraději si vychutnáváte dlouhé a dokonalé labužírování, o kterém tvrdíte, že je jedno z nejlepších životních potěšení? Designéři značky Villa d’Este to mají rozhodně úplně stejně. Pestrobarevné nádobí pocházející kousek od Říma z italského Tivoli obohatí váš zážitek z jídla o dokonalou vizuální stránku ♥. Neváhejte a nakupte 18dílný set nádobí Villa d’Este Dakar, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře rozzáří vaši domácnost. Značka Villa d’Este dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Villa d'Este

Italská značka Villa d'Este nádherný porcelán, sklo a příbory, bambusové tácy a další doplňky či dekorace do interiéru. Z porcelánových talířů, hrníčků či misek na vás dýchne jižanská energie. Skleničky mají neodolatelné tvary, jsou plné optimismu a komfortu. Servírování a stolování se značkou Villa d'Este je plné kouzelné atmosféry s vůní dálek a dovolené u moře. Vychutnejte si se značkou Villa d'Este chvíle klidu a pohody s rodinou či přáteli.

Výrobci

lednovy-vyprodej-87