Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Parisian Stairs

609 

Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Parisian Stairs
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Parisian Stairs od předního výrobce Ambiance ze skvělou cenu 609 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Tapety a nálepky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 254007 Kategorie: ,

Popis

Popis

Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Parisian Stairs
4.8 (96.92%) 26 hlasů

S touto samolepkou uděláte z obyčejných dveří bránu do světa Alenky v říší divů ♥

Samolepka je vyrobena z adhezivního vinylu. Adhezivní samolepky lze opakovaně nalepit na předměty s hladkým povrchem, jako například okno, zrcadlo, lednička apod. Neobsahují žádné lepidlo a nezanechávají žádné stopy.. Neváhejte a nakupte Adhezivní samolepka na dveře Ambiance Parisian Stairs, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Tapety a nálepky rozzáří vaši domácnost. Značka Ambiance dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Ambiance

Vysoce kvalitní nástěnné samolepky Ambiance, které vydrží opravdu hodně a zkrášlí každou nudnou zeď. Holé zdi a nudné skříně dokonale oživí. S nápaditými samolepkami Ambiance zvládnete oživit každý interiér. Dodají vašemu interiéru dokonalý šmrnc a dostatek osobitosti. Květinové motivy vás navíc velmi pozitivně naladí. Při odstranění se nemusíte bát poškození jakéhokoliv povrchu, protože tuto samolepku lze jednoduše instalovat i sloupnout.

Výrobci