Ahorn Postel dvoulůžková Salina basic 180×200 cm

Ahorn Postel dvoulůžková Salina - Zajímavá levitující postel se zúženým čelem působí dojmem, jako by se vznášela ve vzduchu. Je vyrobena z... více informací »
Ahorn Postel dvoulůžková Salina basic 180x200
Značka: Ahorn
21 483 Kč
Ověřit dostupnost »
Ahorn Postel dvoulůžková Salina - Zajímavá levitující postel se zúženým čelem působí dojmem, jako by se vznášela ve vzduchu. Je vyrobena z...

Ahorn Postel dvoulůžková Salina – Zajímavá levitující postel se zúženým čelem působí dojmem, jako by se vznášela ve vzduchu.
Je vyrobena z laminované dřevotřísky v nadstandardní tloušťce 38 mm, což zabezpečuje vysokou stabilitu postele.
Rozměr ložné plochy může být 160×200 nebo 180×200 cm. V nabídce je několik barevných variant.
Výhodou je nastavitelná výška lehací plochy. Výška boku postele 50,5 cm.
Postel je dodávána bez roštu a matrace.
K posteli lze dokoupit úložný prostor a noční stolky (viz související zboží).
 

 
 

Další vlastnosti: Výrobce Ahorn. Materiál dřevěné. Materiál rámu postele Lamino. Barva bílé | dekor dub | Akát | Hnědá. Rozměr 200×180. Typ Dvoulůžko. Délka 0.00. Požadované vlastnosti bez úložného prostoru. . . .


Tento kvalitní a žádaný kousek Ahorn Postel dvoulůžková Salina basic 180×200 máte možnost pořídit prostě tu na našem webu zařazený v rubrice dvoulůžkové! Podívejte se na ještě ostatní produkty z této sekce v bezva akci.

Výjimečný a žádaný kousek Ahorn Postel dvoulůžková Salina basic pocházející od značky Ahorn snadno můžete pořídit právě teď v naší nabídce v bezva akci! Zboží pořídíte teď u nás za 21 483 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,