Antracitově šedá skříň Tenzo Daxx, 56 x 161 cm

Kolekce Daxx má moderní design s průmyslovým šmrncem. Zároveň působí jednoduše a stylově, takže má nenásilný vzhled.... více informací »
Antracitově šedá skříň Tenzo
Značka: Tenzo
11 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Kolekce Daxx má moderní design s průmyslovým šmrncem. Zároveň působí jednoduše a stylově, takže má nenásilný vzhled....

Kolekce Daxx má moderní design s průmyslovým šmrncem. Zároveň působí jednoduše a stylově, takže má nenásilný vzhled.

Nábytek této kolekce je v designu ořechového melaminu, který dodává svým kouskům moderní pocit a jeho tmavě šedé lakované plochy tento vzhled ještě líp podkreslí.

O společnosti Tenzo:

Továrna značky Tenzo se nachází ve Smålandsstenaru, části regionu Gnosjö ve Švédsku. Navrhují a vyrábí nábytek, který je exportován do mnoho dalších zemí po celé Evropě, jako je Francie, Německo, Švýcarsko, Benelux a Skandinávie.

Značka Tenzo byla založena v roce 1934 výrobcem Davidem Johanssonem. Dnes je Tenzo jedním z největších švédských výrobců nábytku a snaží se být v čele moderního designu nábytku. A právě v designu se snaží značka Tenzo vyniknout. Má špičkový tým návrhářů, které mají kompetence v různých oblastech a tak se pravidelně vytváří unikátní kousky, které jdou s dobou.

Diskontní výrobek můžete najít jednoduše tady u nás ve známé kategorii komody. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za super peníze. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky Tenzo. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Antracitově šedá skříň Tenzo od našeho předního výrobce Tenzo lze získat tady nyní za extra cenu. Nyní pořídíte za 11 990 Kč.