Vyberte stránku

Snad nejvíce atypická vana všech dob nebo moderní umění?

Snad nejvíce atypická vana všech dob nebo moderní umění?

Koupelny už dnes nejsou co bývaly. Prostory, které byly využívány především z funkčního hlediska se stávají čím dál více modernějšími a luxusnějšími. A právě v tomto případě ani nepotřebujete mít pro koupelnu speciální místnost, proč si koupelnu neudělat přímo z obýváku?

BATHSPHERE je vana navržená Ruským designérem Alexandrem Zhukovským. Kulatá skleněná vana ve tvaru bubliny, která není připevněna k zemi, ale visí ze stropu. Navíc voda je zde stylově nasvícena a z funkčního hlediska je možné regulovat teplotu, světlo, zvuk, pach a dokonce simulovat déšť uvnitř bubliny. Atypická vana BATHSPHERE přitom připomíná dnes velmi oblíbené křeslo zavěšené ze stropu.

atypicka vana

Autor: Alexander Zhukovsky

BATHSPHERE navazuje na současný trend, ve kterém jsou porcelánové a mramorové vany nahrazeny tvrzeným sklem. The Wall Street Journal uvádí, že tyto vany přinášení do designu novost, extravaganci a originalitu. Samozřejmě najdou se lidé, které by mohl pochopitelně odradit nedostatek soukromí.

Vzhledem k tomu, že zatím nemáme informace, kdy bude BATHSPHERE k dispozici v prodeji, kde bude možné vanu zakoupit a kolik bude stát, doporučujeme prozatím zvážit a promyslet, kde by se pro tuto skleněnou nádheru našlo ve Vašem bytě místo.

O autorovi

Redakce

Redakce magazínu o bydlení FURNI pro vás připravuje články, fotogalerie a nekonečnou inspiraci pro váš krásný domov, který si můžeme udělat všichni krásný a jedinečný.

Pin It on Pinterest

Share This