Snad nejvíce atypická vana všech dob nebo moderní umění?

Koupelny už dnes nejsou co bývaly. Prostory, které byly využívány především z funkčního hlediska se stávají čím dál více modernějšími a luxusnějšími. A právě v tomto případě ani nepotřebujete mít pro koupelnu speciální místnost, proč si koupelnu neudělat přímo z obýváku?

BATHSPHERE je vana navržená Ruským designérem Alexandrem Zhukovským. Kulatá skleněná vana ve tvaru bubliny, která není připevněna k zemi, ale visí ze stropu. Navíc voda je zde stylově nasvícena a z funkčního hlediska je možné regulovat teplotu, světlo, zvuk, pach a dokonce simulovat déšť uvnitř bubliny. Atypická vana BATHSPHERE přitom připomíná dnes velmi oblíbené křeslo zavěšené ze stropu.

atypycka-vana

Moderní vany jsou trendy

BATHSPHERE navazuje na současný trend, ve kterém jsou porcelánové a mramorové vany nahrazeny tvrzeným sklem. The Wall Street Journal uvádí, že tyto vany přinášení do designu novost, extravaganci a originalitu. Samozřejmě najdou se lidé, které by mohl pochopitelně odradit nedostatek soukromí.

Vzhledem k tomu, že zatím nemáme informace, kdy bude BATHSPHERE k dispozici v prodeji, kde bude možné vanu zakoupit a kolik bude stát, doporučujeme prozatím zvážit a promyslet, kde by se pro tuto skleněnou nádheru našlo ve Vašem bytě místo.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Set černého elastického prostěradla a 2 povlaků na polštáře na jednolůžko Starry Night, 160 x 200 cm

429 Kč
DETAIL

Oboustranný polštář Eve, 43 x 43 cm

489 Kč
DETAIL

Modré bavlněné povlečení na jednolůžko Puresso Panteja, 140 x 200 cm

709 Kč
DETAIL

Set elastického prostěradla a 2 povlaků na polštáře na jednolůžko Clementino Samigo, 160 x 200 cm

429 Kč
DETAIL

Tmavě šedé povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Jamiel, 200 x 220 cm

1019 Kč
DETAIL

Povlečení na dvoulůžko s prostěradlem Katre, 200 x 220 cm

1539 Kč
DETAIL