Bambusová krabička na čaje Bambum Misto

689 

Kvalitní Bambusová krabička na čaje Bambum Misto od předního výrobce Bambum ze skvělou cenu 689 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Krabičky na čaj. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 4993 Kategorie: ,

Popis

Popis

Bambus je materiálem, který si přímo říká o to, aby byl využit v kuchyni. Je totiž antibakteriální, lehký a odolný, což jsou vlastnosti, které hrají do karet tomu, aby je Bambum přetvořil do šikovných pomocníků.

Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů.
– Materiál: bambus, sklo
– Rozměry: 21 x 16 x 7,5 cm. Neváhejte a nakupte Bambusová krabička na čaje Bambum Misto, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Krabičky na čaj rozzáří vaši domácnost. Značka Bambum dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bambum

Unikátní značka Bambum s úžasnými doplňky do bytu z bambusu. Rádi si vybíráte ekologicky šetrné produkty a současně nechcete slevit z estetických nároků? Tak to si zamilujete kuchyňské a jiné bytové praktické doplňky této výjimečné značky. Bambus je ceněný pro své ojedinělé vlastnosti, je antibakteriální, lehčí než dřevo, mnohem odolnější a představuje mnoho menší zátěž pro životní prostředí než klasické dřevo. Kácet jej můžete už za 5 let. Je skvělým společníkem vaší domácnosti.

Výrobci