Batoh Natwee Quadri

1 999 

Batoh Natwee Quadri
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Batoh Natwee Quadri od předního výrobce Natwee ze skvělou cenu 1999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Kabelky a tašky | Batohy. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 678012 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Batoh Natwee Quadri
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Z tašky přes rameno či kufříku do ruky po celém dni jen bolí celý člověk. Ovšem takový batoh, to je něco jiného. Příjemně rozložená zátěž, volné ruce, pohoda. A teď si představte, že takový batoh navíc můžete nosit do práce, do školy, na výlety do přírody i při poznávání památek.

Zní to jako utopie? Ani náhodou, protože teď jsou tady batohy Natwee! Kvalitně ušité kousky vhodný pro muže i ženy, pro malé i velké. Jejich nošení je svátkem stylu samo o sobě, široká nabídka vzorů a barev vám však navíc umožňuje vyjádřit sebe sama. Natwee, to jsou “zavazadla” pro každý den!. Neváhejte a nakupte Batoh Natwee Quadri, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Kabelky a tašky | Batohy rozzáří vaši domácnost. Značka Natwee dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Natwee

Značka Natwee umí vytvořit jedinečné batohy s neskutečnými vzory. Z tašky přes jedno rameno či kufříku do ruky vás po celém dni často bolí záda. Tento skvělý batoh to v mžiku vyřeší. Příjemně rozloží zátěž, dopřeje vám volné ruce a dopřeje neskutečnou pohodu při nošení všech nezbytností. Batohy lze nosit do práce, do školy, do města i na výlety do přírody. Batohy Natwee jsou kvalitně ušité, vhodné pro muže i ženy, pro malé děti i velké dospěláky. Lze s nimi vyjádřit sebe sama každý den.

Výrobci

Pin It on Pinterest