Betonová váza Lyon Béton Pipeline M

Už vás nudí všechny ty klasické, stereotypní vázy? A co takhle zkusit něco nového? Zamilujte se do originálních váz z betonu,... více informací »
Betonová váza Lyon Béton Pipeline
Značka: Lyon Beton
5 290 Kč
Ověřit dostupnost »
Už vás nudí všechny ty klasické, stereotypní vázy? A co takhle zkusit něco nového? Zamilujte se do originálních váz z betonu,...

Už vás nudí všechny ty klasické, stereotypní vázy? A co takhle zkusit něco nového? Zamilujte se do originálních váz z betonu, které svým vzezřením připomínají potrubí.

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umístit jak do interiéru, tak exteriéru, a to za předpokladu mírných klimatických podmínek.
Mimo sezónu je nutné nábytek chránit před vnějšími vlivy, ideálně jej skrýt na suché místo, před čímž by měl být vyčištěn a na vzduchu osušen. Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným, prodyšným přehozem ze 100% polyesteru.
Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej chrání před skvrnami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, získá totiž trochu patiny, stejně jako třeba kůže nebo dřevo. Pokud se objeví jakékoli póry, maličké prasklinky či barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.

Tento neodolatelný výrobek Betonová váza Lyon Béton od dodavatele se skvělou pověstí Lyon Beton jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní za rozumné peníze! Za bezkonkureční cenu 5 290 Kč.