Betonové nástěnné hodiny Lyon Béton Life In Progress

2 999 

Kvalitní Betonové nástěnné hodiny Lyon Béton Life In Progress od předního výrobce Lyon Béton ze skvělou cenu 2999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Hodiny a budíky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 675440 Kategorie: ,

Popis

Popis

Kolik je hodin? Je čas dodat interiéru šmrnc úžasně trendy hodinami, které ohromí každého, kdo na ně pohlédne.. Neváhejte a nakupte Betonové nástěnné hodiny Lyon Béton Life In Progress, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Hodiny a budíky rozzáří vaši domácnost. Značka Lyon Béton dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Lyon Béton

Jedinečná značka Lyon Béton vyrábí nábytek, doplňky a dekorace z betonu a její produkty jsou nadčasové krásné i originální. Vyniknou v každém interiéru i exteriéru. Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej dokonale ochrání před skvrnami. Po čase získá trochu patiny, stejně jako kůže či dřevo a vypadá ještě lépe. Póry či barevné odchylky vznikají díky přirozeným a neodmyslitelným vlastnostem tohoto materiálu a výsledek je doslova famózní. Posuďte sami.

Výrobci