Betonový držák na toaletní papíry Lyon Béton Cloud S

2 699 

Kvalitní Betonový držák na toaletní papíry Lyon Béton Cloud S od předního výrobce Lyon Béton ze skvělou cenu 2699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Vybavení koupelny. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 675462 Kategorie: ,

Popis

Popis

I něco tak obyčejného, jako je držák na toaletní papíry, může vypadat zcela neobyčejně. I něco tak obyčejného může vypadat jako umělecké dílo. Nevěříte? Budiž vám tenhle kousek od Lyon Béton designovým důkazem! To vše navíc za speciálně pro vás super cenu.. Neváhejte a nakupte Betonový držák na toaletní papíry Lyon Béton Cloud S, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Vybavení koupelny rozzáří vaši domácnost. Značka Lyon Béton dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Lyon Béton

Jedinečná značka Lyon Béton vyrábí nábytek, doplňky a dekorace z betonu a její produkty jsou nadčasové krásné i originální. Vyniknou v každém interiéru i exteriéru. Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej dokonale ochrání před skvrnami. Po čase získá trochu patiny, stejně jako kůže či dřevo a vypadá ještě lépe. Póry či barevné odchylky vznikají díky přirozeným a neodmyslitelným vlastnostem tohoto materiálu a výsledek je doslova famózní. Posuďte sami.

Výrobci