Béžová jídelní židle s područkami Magis Air

Air je moderní židle, která je lehká, odolná a snadno se udržuje. Bude jí to slušet v jídelně i na zahradě a poskytne vám... více informací »
Béžová jídelní židle s područkami Magis
Značka: Magis
3 699 Kč
Ověřit dostupnost »
Air je moderní židle, která je lehká, odolná a snadno se udržuje. Bude jí to slušet v jídelně i na zahradě a poskytne vám...

Air je moderní židle, která je lehká, odolná a snadno se udržuje. Bude jí to slušet v jídelně i na zahradě a poskytne vám příjemné posezení. Nebojte se zkombinovat několik různých barev pro ještě stylovější efekt a bydlení plné originality. Židle je stohovatelná, ušetří tedy mnoho místa a když dorazí nečekaná návštěva, vždy ji budete moct usadit.

O značce:

Inovativní italská značka Magis byla založena v roce 1976. Od té doby neustále hledá nejlepší technologie výroby nábytku a spolupracuje se světovými designéry. Díky tomu jsou v jejich produktech propojeny prvky různých kultur. Elegance, lehkost, výrazné barvy i čisté linie – to jsou slova, která vystihují kouzlo této značky.

Tento kvalitní produkt Béžová jídelní židle s područkami od značky se zárukou kvality Magis můžete sehnat v naší aktuální nabídce téměř zdarma! Nabídky již od 3 699 Kč.