Béžový přehoz na dvoulůžko Ethere Shizaka, 270 x 250 cm

Kvalitní přehoz na postel představuje snadný a rychlý způsob, jak pozvednout styl celé ložnice. S jeho pomocí do ní vnesete... více informací »
Béžový přehoz na dvoulůžko Ethere Shizaka
Značka: Ethere
2 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kvalitní přehoz na postel představuje snadný a rychlý způsob, jak pozvednout styl celé ložnice. S jeho pomocí do ní vnesete příjemnou atmosféru útulnosti a pohodlí, díky které se vám bude spát jako v pohádce.

Tak tomu je i v případě mimořádně dekorativního kusu od prémiové značky Ethere. Ten zdobí výrazný a propracovaný květinový motiv, který vaše lůžko promění v rozkvetlou zahradu. Má ovšem i svou praktickou funkci. Můžete jej využít jako přídavnou deku, která vám poskytne svou hřejivou náruč v období chladnějších měsíců.


Zlevněný výrobek Béžový přehoz na dvoulůžko Ethere Shizaka, jde nakoupit pohodlně u nás umístěný v rubrice přehozy přes postel. Připravili jsme pro vás nové produkty z naší kategorie za skvělou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Ethere. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce Ethere má kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.