Bílá lavice s úložným prostorem Tomasucci Nice

3 899 

Kvalitní Bílá lavice s úložným prostorem Tomasucci Nice od předního výrobce Tomasucci ze skvělou cenu 3899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Lavice. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 537524 Kategorie: ,

Popis

Popis

Nábytek Tomasucci vnese do vašeho domova kousek italského šmrncu a stylové vytříbenosti. Zkombinujte ho s energickými barvami i jednoduchými liniemi, které podtrhnou jeho jedinečnost. S takovým kouskem bude váš domov zářit nepřehlédnutelným temperamentním nábojem.

O ZNAČCE
Italský design plný elegance a unikátnosti – to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně – aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.. Neváhejte a nakupte Bílá lavice s úložným prostorem Tomasucci Nice, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Lavice rozzáří vaši domácnost. Značka Tomasucci dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Tomasucci

Netradiční italská značka Tomasucci je jedinečným výrobcem nábytku a bytových doplňků. Proslulý a výjimečný italský design je plný elegance a unikátnosti. Značka Tomasucci a jeho designéři se snaží o výrobu dekorativních a účelových výrobků a doopravdy se jim to daří. Výsledky jsou prostě neuvěřitelné. Tento design je prostě neuvěřitelný. Osobní váha, stojan na papír i ručníky, barová stoličky a vrškem od limonády i koš na recyklovaný odpad má prvotřídní vzhled.

Výrobci