Bílá nástěnná polička Núvol Laia

2 899 

Bílá nástěnná polička Núvol Laia
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílá nástěnná polička Núvol Laia od předního výrobce Núvol ze skvělou cenu 2899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 965766 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Bílá nástěnná polička Núvol Laia
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Núvol je španělská značka, která od svého vzniku v roce 2009 neustále roste a která v současné době vybavuje dětské pokojíčky už v 29 zemích.

Nábytek z dílny Núvol je stylový a nadčasový, vytvořený tak, aby skvěle sedl jak dívčím, tak chlapeckým pokojíčkům – to zajišťuje především neutrální barevné provedení.

Důraz je při výrobě kladen na každičký detail a velká pozornost je věnována také použitým materiálům. Těm vládne dřevovláknitá deska MDF, která je doplněna o bukové dřevo. Všechny produkty splňují normy kvality UNE a jsou navrhovány i vyráběny ve slunné Valencii.. Neváhejte a nakupte Bílá nástěnná polička Núvol Laia, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police rozzáří vaši domácnost. Značka Núvol dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Núvol

Jedinečná španělská značka Núvol v současné době vybavuje svým nábytkem mnohé dětské pokojíčky asi ve 30 zemích. Tato značka od roku 2009 neustále roste a všechny své produkty vyrábí tak, aby splňovaly veškeré normy kvality UNE. Kousky nábytku jsou navrhovány a vyráběny přímo ve slunné Valencii. Nábytek je stylový a nadčasový, skvěle sedí do dívčích i chlapeckých pokojíčků. Bílé a čisté provedení s důrazem kladeným na detail i bezpečnost použitých materiálů je velmi krásné.

Výrobci

lednovy-vyprodej-87

Pin It on Pinterest