Bílá polička Durbas Style

1 339 

Kvalitní Bílá polička Durbas Style od předního výrobce Durbas Style ze skvělou cenu 1339 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 714044 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Popusťte uzdu své fantazii za tři, dva, jedna… TEĎ!

Polička Durbas je totiž úžasným modulovým kouskem, který nakombinujete dle libosti i momentálních potřeb tak, že z toho budou oči přecházet.

Buď se můžete inspirovat našimi fotografiemi, nebo si svůj úložný systém navrhnout sami. Tak jak se rozhodnete?. Neváhejte a nakupte Bílá polička Durbas Style, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police rozzáří vaši domácnost. Značka Durbas Style dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Durbas Style

Polská rodinná značka Durbas Style se pyšní úctyhodnou tradicí. Byla založena již v roce 1973 a s nadšením se věnuje výrobě velmi stylového a hravého dřevěného nábytku, který v sobě snoubí přirozenou funkčnost i kvalitní materiály s precizním provedením. Celý výrobní proces, od výběru dřeva, až po jeho konečné zpracování probíhá jen v jasné režii této značky. Krásného a praktického nábytku prostě není nikdy dost a nábytek od značky Durbas Style splňuje obojí.

Výrobci