Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa 8529-84 60 x 34 cm

Minimalistická koupelnová skříňka pod umyvadlo Germania Mauresa zaujme na první pohled svým designem. Čela jsou vyrobena z vysoce... více informací »
Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa 8529-84 60 x
Značka: Germania
8 557 Kč
Ověřit dostupnost »
Minimalistická koupelnová skříňka pod umyvadlo Germania Mauresa zaujme na první pohled svým designem. Čela jsou vyrobena z vysoce...

Minimalistická koupelnová skříňka pod umyvadlo Germania Mauresa zaujme na první pohled svým designem. Čela jsou vyrobena z vysoce leskle bíle lakované MDF a v kombinaci s korpusem z dřevotřísky, který je potažen melaminovou pryskyřicí dodává komodě jemný nádech a osobitý design, který se jen tak neokouká. Úložiště pro vaše ručníky či kosmetiku je rozděleno na 2 prostorné zásuvky a 2 uzavřené police. Elegantním prvkem, který dotváří celkový vzhled skříňky, jsou bezesporu kovové úchytky, které doladí celkový vzhled k dokonalosti. Příjemným prvkem je systém soft close, díky kterému se dvířka a zásuvky sami dovřou a neotlučou se. Díky nárazuvzdorným ABS hranám máte vyšší jistotu odolnosti.  Doporučujeme kombinace všech produktů z řady Mauresa.

Pozn.: Police jsou nastavitelné. Montáž je možná pouze na jednu stranu.

Další parametry: Šířka 60 cm. Výška 56 cm. Hloubka 34 cm. Hmotnost 17,53 kg. Korpus Laminát. Police Laminát. Zásuvky Laminát. Povrchová úprava Melamin. pryskyřice. Dekor korpusu Vysoký lesk. Přední strana Leskle bílé lakované MDF.

Tento oblíbený kousek Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa 8529-84 60 x 34 máte možnost dostat bezprostředně tady na našich stránkách v oblíbené sekci koupelna. Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu!

Zlevněný výrobek Bílá umyvadlová skříňka Germania Mauresa 8529-84 od společnosti s předním postavením na trhu Germania pohodlně seženete momentálně za outletovou cenu! Aktuálně v akci od 8 557 Kč.