Bílá usměvavá konvice 58products

1 999 

Kvalitní Bílá usměvavá konvice 58products od předního výrobce 58products ze skvělou cenu 1999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvice na čaj. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 19297 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Základem správné snídaně je nejen dobré jídlo, ale také oblíbený čaj. A s usměvavou konvičkou nebudou vaše rána už nikdy stejná. Ta nastartuje vaše ráno a příjemně do celého dne naladí i toho největšího škarohlída. Konvice je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu, který se jen tak nerozbije. Je proto také skvělým prostředkem, jak udělat dětem zábavnou snídani, od které nebudou chtít odejít.
– Objem: 1200 ml
– Rozměry: 14 x 20 cm
– Váha: 807 g
– Vlastnosti: kvalitní porcelán
– Poznámka: vhodné do mikrovlnky
– Země původu: Německo. Neváhejte a nakupte Bílá usměvavá konvice 58products, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvice na čaj rozzáří vaši domácnost. Značka 58products dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

58products

S porcelánem od německých designérů 58products dostanou vaše čajové dýchánky, svačiny i snídaně nebo posezení s rodinou či s přáteli nadčasový nádech hravosti a vtipu. Výrazy, které mistrně skvělí designéři vetkali miskám a hrníčkům do pomyslných tváří jsou věrné a neuvěřitelné. Kompletní nabídka produktů zahrnuje porcelánové mísy a misky i hrníčky pod značkou 58products s vysokou zárukou kvality.

Výrobci