Bílá zapékací mísa Kähler Design Hammershoi Recta, 39 cm

1 899 

Kvalitní Bílá zapékací mísa Kähler Design Hammershoi Recta, 39 cm od předního výrobce Kähler Design ze skvělou cenu 1899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 892740 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Kuchyňské doplňky z kolekce Hammershoi od značky Kähler Design si vás získají na první dobrou. Ať už se jedná o kousky skleněné, dřevěné či porcelánové, vždy se můžete spolehnout na decentní minimalistický design, jehož barevné tóny se nesou v souladu se zemitou paletou. Díky tomu najdou své uplatnění v interiéru hrajícím všemi barvami duhy, zároveň však budou slušet třeba dřevěnému srubu v horách.. Neváhejte a nakupte Bílá zapékací mísa Kähler Design Hammershoi Recta, 39 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře rozzáří vaši domácnost. Značka Kähler Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Kähler Design

Značka Kähler Design je opravdovou vzpruhou pro všechny kuchyně a domácnosti. Kuchyňské doplňky z kolekce značky Kähler Design si vás získají na první pohled. Může jít o produkty skleněné, dřevěné i porcelánové. Naleznete v nich decentní a velmi oblíbený, minimalistický design. Barevné tóny jsou neutrální nebo v souladu se zemitými odstíny. Právě proto je lze použít v každém interiéru, i když je plný barem, nebo si naopak zachovává jemný styl.

Výrobci