Bílé hodiny Unlimited Design for kids

779 

Kvalitní Bílé hodiny Unlimited Design for kids od předního výrobce Unlimited Design for kids ze skvělou cenu 779 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Hodiny a budíky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 780582 Kategorie: ,

Popis

Popis

Je čas na to ozdobit si pokojíček něčím opravdu roztomilým a veselým! Tyhle hodiny od Unlimited Design prozáří každý prostor a vaše dítko jejich pomocí navíc může trénovat určování času.

O Unlimited Design for kids

Značku Unlimited Design založila v roce 2008 designérka Michaela Horáčková, která je také srdcem celého studia.
Kolekce Unlimited Design for kids se pyšní ekologickými kousky české výroby, které jsou nejen krásné na pohled, ale také funkční.
Ve své tvorbě se snaží Michaela používat jen různé formy papíru, samotné zpracování materiálu pak probíhá pomocí šikovného oscilačního nože, díky čemuž je řez čistý a naprosto precizní. Následné úpravy jednotlivých výrobků – od poliček přes kreslící tabule až po roztomilé dekorace – jsou ruční práce.
Takhle to vypadá, když se něčemu věnujete s láskou. ♡. Neváhejte a nakupte Bílé hodiny Unlimited Design for kids, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Hodiny a budíky rozzáří vaši domácnost. Značka Unlimited Design for kids dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Unlimited Design for kids

Česká značka Unlimited Design for kids přináší unikátní produkty zejména pro děti. Byla založena v roce 2008 designérkou Michaelou Horáčkovou, která je dodnes klíčovou designérkou tohoto studia. Kolekce Unlimited Design for kids přichází se svými ekologickými kousky krásnými na pohled a vysoce funkčními pro všestranné použití. Papírové dekorace, poličky, tabule, kasičky či adventní kalendáře. To vše a ještě mnohem víc si můžete pořídit od české značky Unlimited Design for kids.

Výrobci