Bílé nástěnné svítidlo De Eekhoorn Gabber

799 

Bílé nástěnné svítidlo De Eekhoorn Gabber
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílé nástěnné svítidlo De Eekhoorn Gabber od předního výrobce De Eekhoorn ze skvělou cenu 799 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Stropní svítidla a stínidla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1046392 Kategorie: ,

Popis

Popis

Bílé nástěnné svítidlo De Eekhoorn Gabber
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Jednoduchost, čisté tóny, modernost a praktičnost – přesně tyto atributy oslavují kousky od nizozemské značky De Eekhoorn.

Inspirujte se jimi a nechte minimalismus vstoupit i do vašeho světa ♥. Neváhejte a nakupte Bílé nástěnné svítidlo De Eekhoorn Gabber, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Stropní svítidla a stínidla rozzáří vaši domácnost. Značka De Eekhoorn dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

De Eekhoorn

Nizozemská značka De Eekhoorn vytváří stylový nábytek a dekorace. Designéři vkládají do své práce lásku ke krásným věcem i k přírodě. Zaměřují se na ekologickou výrobu i dopravu. Její kousky jsou často ztělesněním minimalistického a nadčasového designu, který interiérům sluší. Kvalitní zpracování, neotřelé, dokonalé tvary a materiály, to je typické pro tuto značku. Dee Eekhoorn obohacuje svět interiérů a bydlení o nestárnoucí kousky, vyznává vysokou kvalitu a estetiku.

Výrobci

Pin It on Pinterest