Bílé zásuvky k psacímu stolu Pinio Calmo

4 899 

Kvalitní Bílé zásuvky k psacímu stolu Pinio Calmo od předního výrobce Pinio ze skvělou cenu 4899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Pro děti | Dětský pokojíček. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 920326 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Pinio si zakládá na bezpečnosti, univerzálnosti a dlouhodobé využitelnosti svého nábytku. To je možné hlavně díky využití těch nejkvalitnějších materiálů ze dřeva z polských lesů. Zajímavý, ale přitom jednoduchý vzhled jednotlivých kousků lze snadno propojit s jakýmkoliv stylem a měnit tak dětský pokoj bez námahy tak rychle, jako se mění děti samy.

Řada Calmo je nadčasovou klasikou: elegantní rovné linie, čistý klasický design. Některé kousky vydrží vašim dětem odmala až do puberty. Dupačky ve skříních nahradí vytahané mikiny a obrázkové knížky v knihovně zase komiksy o superhrdinech.. Neváhejte a nakupte Bílé zásuvky k psacímu stolu Pinio Calmo, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Pro děti | Dětský pokojíček rozzáří vaši domácnost. Značka Pinio dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Pinio

Francouzská značka Pinio dokáže zcela mistrně vybavit praktickým a krásným nábytkem každý dětský pokojíček. Vybrat si můžete z několika vzájemně ladících kolekcí. Všechny kousky jsou vyrobeny tak, aby byly po všech stránkách bezpečné. Po celou dobu výrobního procesu je kladen důraz na ochranu životního prostředí a veškeré použité dřevo pochází z certifikovaných polských lesů. Čistá bílá barva doplňuje příjemně zvolené tvary, ve kterých voní moře, pláže, slunce a jedinečná Marseille.

Výrobci