Bílo-šedý psací stůl Pinio Mini, délka 120 cm

6 699 

Kvalitní Bílo-šedý psací stůl Pinio Mini, délka 120 cm od předního výrobce Pinio ze skvělou cenu 6699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Pro děti | Dětský pokojíček. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 920300 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Nábytek pro děti musí být stabilní, bezpečný a vyrobený z toho nejkvalitnějšího materiálu. To ví i značka Pinio, která k výrobě používá jen kvalitní dřevo z polských lesů. Jejich výrobky jsou kombinací zajímavého designu a moderní technologie v souladu s ekologickým smýšlením.

Řada Mini je ozvláštněna prvky v růžové a šedé barvě. Úchytky u komod a skříni jsou vyřešeny tím nejbezpečnějším způsobem, a to pomocí oblých výřezů. Kombinace borovicového masivu a kvalitní dřevotřísky bude dělat společnost vašim dětem dlouhá léta.. Neváhejte a nakupte Bílo-šedý psací stůl Pinio Mini, délka 120 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Pro děti | Dětský pokojíček rozzáří vaši domácnost. Značka Pinio dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Pinio

Francouzská značka Pinio dokáže zcela mistrně vybavit praktickým a krásným nábytkem každý dětský pokojíček. Vybrat si můžete z několika vzájemně ladících kolekcí. Všechny kousky jsou vyrobeny tak, aby byly po všech stránkách bezpečné. Po celou dobu výrobního procesu je kladen důraz na ochranu životního prostředí a veškeré použité dřevo pochází z certifikovaných polských lesů. Čistá bílá barva doplňuje příjemně zvolené tvary, ve kterých voní moře, pláže, slunce a jedinečná Marseille.

Výrobci