Bílý dubový botník Folke Ull

1 999 

Kvalitní Bílý dubový botník Folke Ull od předního výrobce Folke ze skvělou cenu 1999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Botníky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 790758 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Dopřejte dubové pohodlí svým botám s botníkem, který voní lesem a zelení. Botník z masivního dubového dřeva zajistí, aby se vám boty nepotulovaly po celé domácnosti, ale zůstaly pěkně organizované v předsíni.. Neváhejte a nakupte Bílý dubový botník Folke Ull, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Botníky rozzáří vaši domácnost. Značka Folke dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Folke

Značka Folke vyrábí úžasný nábytek, který vnese k vám domů kus přírody. Je vyroben z masivních kusů dřeva v podobě dubu, který patří mezi ty nejkvalitnější, tvrdé dřeviny, velmi vhodné pro výrobu nábytku. Kombinuje zcela nezaměnitelný dřevěný materiál s velmi jednoduchým stylem severských zemí. Přirozená krása dřeva v sobě pojí sofistikovaný design a krásné vzory. V jednoduchosti je krása a návrháři značky Folke to dobře vědí.

Výrobci