Bílý džbánek s dekorem ve zlaté barvě Green Gate Laurie, 700 ml

1 009 

Kvalitní Bílý džbánek s dekorem ve zlaté barvě Green Gate Laurie, 700 ml od předního výrobce Green Gate ze skvělou cenu 1009 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvičky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 921992 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Domov není jen místo, kde žijete. Domov je kouzelným prostorem uprostřed zaneprázdněných dní. Tady odpočíváte, tady si užíváte ty nejlepší chvíle s rodinou. Tak si z něj udělejte to nejkrásnější místo na světě!

A snadno vám k tomu dopomůže dánská značka Green Gate. Její doplňky jsou okouzlující a romantické. Stejně jako vy…. Neváhejte a nakupte Bílý džbánek s dekorem ve zlaté barvě Green Gate Laurie, 700 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Káva, víno a čaj | Konvičky rozzáří vaši domácnost. Značka Green Gate dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Green Gate

Dánská značka Green Gate dovede nabídnout stylové nádobí, dekorace a bytové doplňky. Značku Green Gate založili v roce 1996 Jesper a Mona. K jejich úžasné tvorbě plné jedinečného stylu je inspirovaly francouzské tapety pocházející z přelomu 19. století. Svými produkty dávají vzniknout něžnému porcelánu s romantickými dekory, kterého se jen tak lehce nenabažíte. Přehozy a polštáře mají v sobě kus hřejivé jemnosti. Předměty dokonale propojují tradici s moderním stylem života.

Výrobci