Bílý jídelní stůl z dubového dřeva HARTÔ Céleste, 180 x 86 cm

39 699 

Bílý jídelní stůl z dubového dřeva HARTÔ Céleste, 180 x 86 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílý jídelní stůl z dubového dřeva HARTÔ Céleste, 180 x 86 cm od předního výrobce HARTÔ ze skvělou cenu 39699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1066636 Kategorie: ,

Popis

Popis

Bílý jídelní stůl z dubového dřeva HARTÔ Céleste, 180 x 86 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Jídelní stůl bývá středobodem celého domova. Setkáváme se u něj ve všední dny i slavnostní okamžiky. Aby unesl i pořádnou hostinu, spolehněte se na kvalitu od francouzské značky HARTÔ.

Tento kousek je vyroben z kvalitního masivního dubového dřeva, které je pověstné svou výjimečnou odolností a krásnou kresbou. Navíc váš interiér naplní nezaměnitelnou vůní.

Designérská francouzská značka Harto propojuje mladé inovativní designéry a ostřílené výrobce. Výsledek této symbiózy se stane ozdobou celého interiéru.. Neváhejte a nakupte Bílý jídelní stůl z dubového dřeva HARTÔ Céleste, 180 x 86 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka HARTÔ dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

HARTÔ

Francouzská designérská značka HARTÔ nechává vyniknout mnoha mladým talentovaným návrhářům a v jejich výtvorech je to vidět. Nábytek, bytové doplňky a dekorace mají vždy zajímavý nápad a design. Spojení svěžích nápadů, kvalitního provedení, prvotřídních materiálů a produkce postavená na bohatých zkušenostech této značky pomáhá vytvářet zcela jedinečné kousky, které se stanou krásnou, vysoce estetickou a současně i funkční dominantou každého interiéru.

Výrobci