Bílý jídelní stůl z masivního bukového dřeva Dřevotvar Ella

3 349 

Kvalitní Bílý jídelní stůl z masivního bukového dřeva Dřevotvar Ella od předního výrobce Dřevotvar ze skvělou cenu 3349 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 915420 Kategorie: ,

Popis

Popis

O kolekci:

Ella, to je čistě bílá kolekce nadčasového a elegantního nábytku, který se bude vyjímat v každé místnosti. Doplníte-li jej květinovými motvy, dosáhnete romantického vzhledu. Pokud sáhnete po prvcích abstraktních a ornamentálních, získáte interiér moderní. Fantazii se meze nekladou. Pocitvý nábytek, to je základ.

O značce:

Dřevotvar je česká značka sídlící v Jablonném nad Orlicí, která byla založena roku 1951. Tehdy se dalo dohromady 17 šikovných řemeslníků, kteří spojili své schopnosti a nadšení.

Od té doby se toho mnoho změnilo: výroba se zmodernizovala, Dřevotvar získal certifikáty kvality a úspěchy nyní slaví i v zahraničí.

Co zůstalo stejné, je láska k řemeslu.

Péče o nábytek:

Ontur, to je nábytek vskutku nadčasový. Aby svůj potenciál dělat vám radost dlouhá léta mohl plnit, je třeba mu dopřát adekvátní péči.

Kousky se čistí pouze pomocí lehce navlhčeného hadříku. Pokud by vám zdálo, že voda nepostačí, můžete použít malé množství tekutého mycího prostředku na nábytek a lakované plochy. Pak je však nutné vše otřít a dosušit.

Vyhněte se použití abrazivních prostředků, na nábytek nepokládejte ostré předměty, které by jej mohly poškodit.

Je třeba také mít na paměti, že vystavíte-li dřevo slunečnímu záření, může dojít ke změně barvy.. Neváhejte a nakupte Bílý jídelní stůl z masivního bukového dřeva Dřevotvar Ella, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Jídelní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Dřevotvar dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Dřevotvar

Česká značka Dřevotvar sídlí v Jablonném nad Orlicí od svého založení v roce 1951. Tehdy se spojilo 17 šikovných řemeslníků s velkým nadšením. Od té doby se mnoho změnilo, výroba se zmodernizovala, přibyly certifikáty kvality a úspěchy v zahraničí. Láska ke dřevu a truhlářskému řemeslu přetrvává a na nábytku je to vidět. Nábytek kombinuje elegantní bílé korpusy s jemnými dřevěnými detaily, nebo jsou produkty čistě bílé či v designu dřeva.

Výrobci