Bílý konferenční stolek z masivního jasanového dřeva Charlie Pommier Triangle, 120 x 50 cm

14 099 

Kvalitní Bílý konferenční stolek z masivního jasanového dřeva Charlie Pommier Triangle, 120 x 50 cm od předního výrobce Charlie Pommier ze skvělou cenu 14099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 969362 Kategorie: ,

Popis

Popis

Působí vzdušně, je však dokonale robustní a svým vzhledem vám vezme dech. Tenhle konferenční stolek z dílny Charlie Pommier bude obdivovanou dominantou vašeho obývacího pokoje.

Je vyrobený z jasanového dřeva. To má překrásnou dekorativní kresbu a výrazné letokruhy. Díky tomu, že se snadno ohýbá, je jedním z nejoblíbenějších dřev na výrobu nábytku.

Poznejte Charlie Pommier

V době, kdy se nábytek běžně vyrábí ve velkých průmyslových halách, je značka, jakou je Charlie Pommier, takovým malým úkazem.

Tady totiž s láskou a péčí tvoří zkušení řemeslníci, pro než je důraz na každičký detail prioritou číslo jedna. V jejich režii pak vzniká masivní nábytek výjimečné kvality, nábytek, který bude skvostnou investicí na dlouhé roky.

To zajišťují také prvotřídní, výhradně přírodní materiály, mezi něž patří kupříkladu jasanové, ořechové či dubové dřevo. Dřevěný nábytek je totiž klasikou, která neomrzí. Všechny produkty jsou navíc vyráběny ručně, čímž je zajištěn ten nejvyšší standard provedení.

Co se formy týče, nejde si nevšimnout vzájemného propojení tradičního a současného designu. Tímto způsobem se v kouscích Charlie Pommier mísí to nejlepší z dob minulých s moderní vizí.

Značka nese jméno svého zakladatele, mladého francouzského architekta Charlieho, který celý život cestuje mezi svou domovinou a Srbskem, kde probíhá výroba.. Neváhejte a nakupte Bílý konferenční stolek z masivního jasanového dřeva Charlie Pommier Triangle, 120 x 50 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka Charlie Pommier dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Charlie Pommier

Francouzská značka Charlie Pommier klade důraz na každý detail, elegantní design a propojuje tradici s moderním pojetím. Tvoří výhradně z prvotřídních přírodních materiálů s dlouhou životností. S láskou a péčí jej tvoří zkušení řemeslníci. Masivní nábytek výjimečné kvality je dobrou investicí na dlouhé roky. Prvotřídní přírodní materiály, jako jasanové, ořechové a dubové dřevo přináší ručně vyráběný nábytek zakladatele a architekta, který neomrzí a zajišťuje nejvyšší standard provedení.

Výrobci