Bílý konzolový stolek MEME Design Lama

10 199 

Kvalitní Bílý konzolový stolek MEME Design Lama od předního výrobce MEME Design ze skvělou cenu 10199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 864512 Kategorie: ,

Popis

Popis

Zamilujte si hravý italský design, který si z konvencí dělá legraci! Tenhle krásný, neskutečně originální kousek, je vyrobený z kovu, je tedy odolný, neokoukaný a snadno se o něj pečuje.

Italská značka MEME Design přichází s kousky, které boří předsudky o nábytku tak, jak ho známe. Dojde nám tak velikost síly, která se skrývá v jednoduchosti. A v neposlední řadě jde o značku, která si zakládá nejenom na kvalitě a estetickém prožitku, ale i dostupnosti pro všechny. Nemusíte se tak bát, že byste za hezký kus nábytku museli utratit polovinu výplaty.. Neváhejte a nakupte Bílý konzolový stolek MEME Design Lama, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka MEME Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

MEME Design

Výjimečná italská značka MEME Design přichází s neuvěřitelnými kousky nábytku, které naprosto boří veškeré předsudky o vzhledu nábytku. Síla se skrývá v jednoduchosti. Toto pro značku MEME Design platí v plné míře. Značka MEME Design přináší neuvěřitelně snadné linie a barevnou vzpruhu zasazenou do podoby kovového nábytku. Úžasné doplňky oceníte i v každodenním životě. Úžasný design nemohl vzniknout a ni být vyrobeno nikde jinde, než přímo pod rukama mistrů v proslulé Itálii.

Výrobci