Bílý konzolový stolek MEME Design Lama

10 199 

Bílý konzolový stolek MEME Design Lama
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílý konzolový stolek MEME Design Lama od předního výrobce MEME Design ze skvělou cenu 10199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 864512 Kategorie: ,

Popis

Popis

Bílý konzolový stolek MEME Design Lama
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Zamilujte si hravý italský design, který si z konvencí dělá legraci! Tenhle krásný, neskutečně originální kousek, je vyrobený z kovu, je tedy odolný, neokoukaný a snadno se o něj pečuje.

Italská značka MEME Design přichází s kousky, které boří předsudky o nábytku tak, jak ho známe. Dojde nám tak velikost síly, která se skrývá v jednoduchosti. A v neposlední řadě jde o značku, která si zakládá nejenom na kvalitě a estetickém prožitku, ale i dostupnosti pro všechny. Nemusíte se tak bát, že byste za hezký kus nábytku museli utratit polovinu výplaty.. Neváhejte a nakupte Bílý konzolový stolek MEME Design Lama, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka MEME Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

MEME Design

Výjimečná italská značka MEME Design přichází s neuvěřitelnými kousky nábytku, které naprosto boří veškeré předsudky o vzhledu nábytku. Síla se skrývá v jednoduchosti. Toto pro značku MEME Design platí v plné míře. Značka MEME Design přináší neuvěřitelně snadné linie a barevnou vzpruhu zasazenou do podoby kovového nábytku. Úžasné doplňky oceníte i v každodenním životě. Úžasný design nemohl vzniknout a ni být vyrobeno nikde jinde, než přímo pod rukama mistrů v proslulé Itálii.

Výrobci