Bílý konzolový stolek s deskou z dubového dřeva take me HOME Radom, 100 x 30 cm

17 699 

Kvalitní Bílý konzolový stolek s deskou z dubového dřeva take me HOME Radom, 100 x 30 cm od předního výrobce take me HOME ze skvělou cenu 17699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1024682 Kategorie: ,

Popis

Popis

Minimalismus a kvalita materiálu i zpracování jsou bezchybnou kombinací, která prospěje snad každému interiéru. Že se takové poklady těžko hledají? Od toho máte přeci nás!

S potěšením vám představuje značku Take Me HOME, která nemusí vybízet svým názvem dvakrát, abyste některý z těchto kousků chtěli hned ubytovat u sebe doma.

Designérská firma si zakládá nejen na výběru zkušených a precizních pracovníků, kteří se truhlářskou prací živí přes 25 let, ale i na výhradním užívání materiálů s trvalou hodnotou.. Neváhejte a nakupte Bílý konzolový stolek s deskou z dubového dřeva take me HOME Radom, 100 x 30 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka take me HOME dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

take me HOME

Nábytek a doplňky značky take me HOME jako by křičel: Vezmi si mě domů. A jakmile tyto produkty jednou spatříte, skutečně z nich budete nadšeni. Jedinečné a zcela originální stolky jsou netradiční, minimalistické, prostorově vzdušné, vysoce originální a velmi kvalitní. Oživte své interiéry dokonalými kousky nábytku. Nábytek je vyráběn ručně, s maximální pečlivostí. Designérská společnost si zakládá na výběru zkušených řemeslníků z oboru truhlařiny s výhradním využitím nejkvalitnějších materiálů.

Výrobci