Bílý koš na papíry s detailem z bukového dřeva YAMAZAKI Como, 9,5 l

599 

Kvalitní Bílý koš na papíry s detailem z bukového dřeva YAMAZAKI Como, 9,5 l od předního výrobce YAMAZAKI ze skvělou cenu 599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Úklid | Odpadkové koše. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 636682 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Designéři značky Yamazaki vnáší do svých produktů nové myšlenky a obrovskou dávku kreativity A tak vznikají kousky, které jsou dekorativní i funkční.

Lehký minimalismus, jednoduché křivky a elegantní barvy jsou tím, co vystihuje Yamazaki!. Neváhejte a nakupte Bílý koš na papíry s detailem z bukového dřeva YAMAZAKI Como, 9,5 l, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Úklid | Odpadkové koše rozzáří vaši domácnost. Značka YAMAZAKI dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

YAMAZAKI

Značka YAMAZAKI přináší drobný nábytek, pomůcky, dekorace a vychytávky vhodné do každého typu interiéru. Jde o ukázkový příklad, jak lze efektivně využít každý kousek prostoru s čistými liniemi a jednoduchým stylem. Díky praktickým držákům, stojanům a elegantním organizérům získáte přehled nad uloženými věcmi. Velmi snadno nastolíte domácí řád a zažijete sladkou harmonii útulného bydlení s dotekem minimalismu. Od výroby žehlících prken se rozšířilo portfolio o mnoho krásných designových kousků v nadčasovém stylu.

Výrobci