Bílý koš na prádlo a taburetka v jednom Wenko Candy Look, 20 l

1 459 

Bílý koš na prádlo a taburetka v jednom Wenko Candy Look, 20 l
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílý koš na prádlo a taburetka v jednom Wenko Candy Look, 20 l od předního výrobce Wenko ze skvělou cenu 1459 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Vybavení koupelny. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 610212 Kategorie: ,

Popis

Popis

Bílý koš na prádlo a taburetka v jednom Wenko Candy Look, 20 l
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Je to taburetka? Je to koš na prádlo? Je to obojí!

Pod sedátkem se totiž skrývá reálný koš na špinavé prádlo, které padá rovnou do připravené síťky. A v mezičase pak slouží jako šikovná taburetka ke kosmetickému stolku nebo na převlékání.

Koš je ozdoben textilií, která imituje pravou kůži.. Neváhejte a nakupte Bílý koš na prádlo a taburetka v jednom Wenko Candy Look, 20 l, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Vybavení koupelny rozzáří vaši domácnost. Značka Wenko dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Wenko

Značka Wenko přináší do domácnosti mnoho úžasných řešení, které zaženou všechen chaos. Pořiďte si produkty značky Wenko, které vám doma udělají ve všem pořádek a vše zorganizují. Nabízí vám spoustu stylových doplňků vhodných pro organizaci vaší šatny, předsíně, kuchyně či koupelny. Například koše na prádlo mohou být na kolečkách a stanou se výrazným designovým doplňkem do každého interiéru. Značka Wenko je opravdovým mistrem na interiérové vychytávky.

Výrobci

Pin It on Pinterest