FURNI

Bílý mramorový konferenční stolek MICADONI VELD 50 x 50 cm

Akční produkt Bílý mramorový konferenční stolek MICADONI VELD 50 x od značky s tradicí a dobrou pověstí Micadoni jde pořídit zrovna dnes v bezva akci. K sehnání zrovna v akci za 6 717 Kč. EAN: 5903614409540
Bílý mramorový konferenční stolek MICADONI VELD 50 x 50
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
6 717
Popis produktu

Elegantní a jednoduchý kus nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Konferenční stolek Veld od značky Micadoni zaujme každého, již na první pohled. Čtvercový kovový rám stolku přesvědčí svým nevšedním designem a v kombinaci s ušlechtilou deskou v mramorovém dekoru vznikne jedinečný kousek. Výjimečnost tohoto stolku je možnost přikoupení většího konferenční stolku, ze stejné řady. Díky tomu si můžete vytvořit set, který je skvělou alternativou do menších interiérů.

Tip: Při čištění používejte vlhké utěrky se studenou vodou. Vyhněte se hrubým houbičkám nebo čisticím prostředkům, které nejsou určeny na dřevo a které mohou povrch nenávratně poškodit.

Další parametry: Šířka 50 cm. Výška 35 cm. Hloubka 50 cm. Výška podnože 32 cm. Hmotnost 12 kg. Max. nosnost 50 kg. Deska MDF. Podnož Černý kov. Rozměr balíku 65 x 65 x 45 cm. Dekor Bílý mramor.