FURNI

Bílý mramorový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x 60 cm

Kvalitní a levný produkt Bílý mramorový konferenční stolek MICADONI VELD 60 x od spolehlivého výrobce Micadoni snadno pořídíte zde až neuvěřitelně levně. Nyní nakoupíte za 7 267 Kč. EAN: 5903614409588
Bílý mramorový konferenční stolek
Ověřit dostupnost »
Značka: Micadoni
7 267
Popis produktu

Elegantní a jednoduchý kus nábytku, který je inspirován skandinávským stylem. Konferenční stolek Veld od značky Micadoni zaujme každého, již na první pohled. Čtvercový kovový rám stolku přesvědčí svým nevšedním designem a v kombinaci s ušlechtilou deskou v mramorovém dekoru vznikne jedinečný kousek. Výjimečnost tohoto stolku je možnost přikoupení menšího konferenční stolku, ze stejné řady. Díky tomu si můžete vytvořit set, který je skvělou alternativou do menších interiérů.

Tip: Při čištění používejte vlhké utěrky se studenou vodou. Vyhněte se hrubým houbičkám nebo čisticím prostředkům, které nejsou určeny na dřevo a které mohou povrch nenávratně poškodit.

Další parametry: Šířka 60 cm. Výška 42 cn. Hloubka 60 cm. Výška podnože 40 cm. Hmotnost 13 kg. Max. nosnost 50 kg. Deska MDF. Dekor Bílý mramor. Podnož Černý kov. Rozměr balíku 65 x 65 x 45 cm.