Bílý pedálový odpadkový koš Brabantia Newicon, 3 l

649 

Bílý pedálový odpadkový koš Brabantia Newicon, 3 l
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Bílý pedálový odpadkový koš Brabantia Newicon, 3 l od předního výrobce Brabantia ze skvělou cenu 649 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Úklid | Odpadkové koše. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1005714 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Bílý pedálový odpadkový koš Brabantia Newicon, 3 l
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Menší odpadkové koše o objemu 3 litry jsou ideální pro koupelny, kde pojmou veškerý odpad, který je potřeba.

Tyhle od Brabantia jsou navíc v krásných barvách a tak se stanou skvělým doplňkem.. Neváhejte a nakupte Bílý pedálový odpadkový koš Brabantia Newicon, 3 l, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Úklid | Odpadkové koše rozzáří vaši domácnost. Značka Brabantia dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Brabantia

Značka Brabantia vznikla v roce 1955, což bylo v době velkých změn v dějinách praktického bytového designu. Značka Brabantia v té době pronikla na trh s vysoce revolučním nápadem, kterým byl pedálový odpadkový koš. Tato převratná novinka se brzy ujala a pronikla do všech domácností. Od té doby pak společnost Brabantia své produkty neustále inovovala až dosáhly vysoké kvality dnešní doby. Jedinečné pomůcky ve skvělém designu oživí každou domácnost.

Výrobci

Pin It on Pinterest