FURNI

Bílý pracovní stůl Woodman Nice s dubovou podnoží 140×70 cm

EAN: 244001108012
Bílý pracovní stůl Woodman Nice s

Stylový pracovní stůl Nice od značky Woodman se stane skvělým doplňkem vaší pracovny i obývacího pokoje. Deska z bíle lakované MDF ve spojení s podnoží z masivního dubového dřeva dostává nádech skandinávského a moderního stylu. Stůl Woodman Nice má dostatečně prostornou pracovní plochu a disponuje dvěma zásuvkami, které jsou vyrobeny z dřevotřískové desky dubové dýhy a nabízejí úložný prostor pro základní  psací a kancelářské potřeby. Další praktickou vychytávkou je mosaznýotvor pro kabely, který je umístěn na zadní straně desky stolu. Stůl se díky použitým barvám a materiálům skvěle hodí především do minimalistických a světlých interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 70 cm. Deska Bíle lakované MDF. Korpus Dřevotříska. Podnož Masivní dubové dřevo. Barva Bílá. Materiál MDF. . .