Bílý přídavný přebalovací pult ke komodě BEBE Provence Altea

3 299 

Kvalitní Bílý přídavný přebalovací pult ke komodě BEBE Provence Altea od předního výrobce BEBE Provence ze skvělou cenu 3299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 959188 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Funkční a praktický, nadčasově krásný a barevně neutrální. Nábytek Provence si vaše ratolest zamiluje, a vy s ní.

Hlavní výhody:

➡ 100% vyrobeno ve Francii
➡ všechny barvy jsou netoxické a neobsahují rozpouštědla
➡ balení je kompletně recyklovatelné
➡ surové materiály využité k produkci se pyšní certifikací PEFC, která zajišťuje dlouhodobou udržitelnost produkce a chrání životní prostředí. Neváhejte a nakupte Bílý přídavný přebalovací pult ke komodě BEBE Provence Altea, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Dětský nábytek | Postele a postýlky rozzáří vaši domácnost. Značka BEBE Provence dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

BEBE Provence

Německá značka BEBE Provence nabízí inovativní a sofistikované kousky s velmi nekonformní tváří, které dokáží zcela přeměnit a rozbít všednost všech běžně zařízených domácností. Ohromují svými výrobky a mají doslova tisíce obdivovatelů po celém světě. Nábytek, dekorace a doplňky a jsou nejen plné fantazie a originality, ale i každodenní inspirace, která dokáže přetvářet váš interiér v příjemné místo se skutečným srdcem a dýchající duší.

Výrobci