Bílý trojúhelníkový březový konferenční stolek Folke Skadi

5 299 

Kvalitní Bílý trojúhelníkový březový konferenční stolek Folke Skadi od předního výrobce Folke ze skvělou cenu 5299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 790968 Kategorie: ,

Popis

Popis

Atypický trojúhelníkový konferenční stolek se stane senzací vašeho obýváku. Nejen, že je šikovně zkosený tak, aby poskytl dostatek prostoru, ale zároveň nepřekáží. Čisté linie, harmonie a dubová vůně ze stolku činí naprostou interiérovou lahůdku.

Posaďte se a vychutnejte si u něj svou ranní kávu nebo odpolední čaj. Perfektně vypadá i doplněný o malou květinu, nebo třeba akvárko se zlatou rybkou.. Neváhejte a nakupte Bílý trojúhelníkový březový konferenční stolek Folke Skadi, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Stoly a stolky | Konferenční a příruční stolky rozzáří vaši domácnost. Značka Folke dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Folke

Značka Folke vyrábí úžasný nábytek, který vnese k vám domů kus přírody. Je vyroben z masivních kusů dřeva v podobě dubu, který patří mezi ty nejkvalitnější, tvrdé dřeviny, velmi vhodné pro výrobu nábytku. Kombinuje zcela nezaměnitelný dřevěný materiál s velmi jednoduchým stylem severských zemí. Přirozená krása dřeva v sobě pojí sofistikovaný design a krásné vzory. V jednoduchosti je krása a návrháři značky Folke to dobře vědí.

Výrobci