FURNI

Bílý vánoční svícen z kostního porcelánu Kähler Design Nobili, ⌀ 12 cm

Unikátní produkt Bílý vánoční svícen z kostního od značky Kähler Design máte možnost najít v aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Momentálně v akci za 1 290 Kč. EAN: AF193032745
Bílý vánoční svícen z kostního porcelánu Kähler Design Nobili
Popis produktu

Držíte se minimalistické elegance i během vánočních svátků? Dánská značka Kähler Design s vámi v tomto postoji souzní. Jejich decentní a přitom výjimečné dekorace dodají vašemu interiéru vánoční kouzlo bez nadbytečné doslovnosti a oslňujícího třpytu a podtrhnou niterný půvab okamžiků, které patří rodinně a všem, které máte rádi.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.