Bílý věšák na kabáty z březového dřeva RGE Fame

2 699 

Kvalitní Bílý věšák na kabáty z březového dřeva RGE Fame od předního výrobce RGE ze skvělou cenu 2699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Věšáky, háčky a stojany. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 852354 Kategorie: ,

Popis

Popis

Tenhle prostý, leč nepřehlédnutelný věšák bude slušet každé předsíni.

Navržen byl v minimalistickém stylu inspirovaném designovým severem, vyroben byl z prvotřídního březového dřeva.

Díky svému barevnému provedení ozdobí jakýkoli interiér.. Neváhejte a nakupte Bílý věšák na kabáty z březového dřeva RGE Fame, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Věšáky, háčky a stojany rozzáří vaši domácnost. Značka RGE dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

RGE

Jedinečná švédská značka RGE je výrobcem nábytku, pro který je hlavním cílem jeho funkčnost zpracovaná do zcela ideální formy designu. Značka RGE nepřináší pouze skvělou vizuální podobu, ale i i praktické produkty s každodenním užitkem v každém kousku nábytku. Uhrane vás svým konceptem moderního, funkčního a tvarově vychytaného nábytku. V tomto podání dostává praktická stránka vyrobených kusů nábytku tu pravou a zcela jedinečnou formu.

Výrobci