Botník 4 sonoma

Botník 4 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Botník 4 sonoma
Značka: IDZ
1 713 Kč
Ověřit dostupnost »
Botník 4 Dodáváme v dekoru dub sonoma DTD deska - laminovaná Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x...

Botník 4
Dodáváme v dekoru dub sonoma
DTD deska – laminovaná
Nábytek je dodáván v demontu

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
74x110x35cm
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.  Oblíbený produkt Botník 4 sonoma můžete pořídit bez problémů tady na webu v populární rubrice botníky. Vyberte si kvalitní zboží z této známé rubriky za výhodnou cenu! To ale není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další vybrané produkty značky IDZ. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Botník 4 sonoma od populárního výrobce IDZ pohodlně dostanete zde teď právě za příznivou cenu! Právě teď jen za 1 713 Kč.