BRW Jídelní stůl BAWARIA DSTO / 150 Barva: ořech italský, Vlastnosti tovaru: Dosky dyhované

Bawaria je elegantní sektorový nábytek vyrobený v rustikálním stylu s jemným nádechem romantiky. Sektorový nábytek je sestaven z více komponent,... více informací »
BRW Jídelní stůl BAWARIA DSTO / 150 Barva: ořech italský
Značka: BRW
19 050 Kč
Ověřit dostupnost »
Bawaria je elegantní sektorový nábytek vyrobený v rustikálním stylu s jemným nádechem romantiky. Sektorový nábytek je sestaven z více komponent,...

Bawaria je elegantní sektorový nábytek vyrobený v rustikálním stylu s jemným nádechem romantiky. Sektorový nábytek je sestaven z více komponent, které Vám umožňují sestavit si Vaši oblíbenou místnost přesně dle Vašich představ. Tento sektorový nábytek je vyroben z masivního třešňového dřeva, které nábytku dodává robustní charakter. Jídelní stůl BAWARIA DSTO / 150 je vyroben v neodolatelném barevném provedení ořech italský / kaštan. Jídelní stůl má pěkné frézované nohy z masivního dřeva, je rozkládací s možností rozložení na 200 cm. Vytvořte si i vy romantický domů plný harmonie a vznešenosti s touto dokonalou sestavou.

Materiál: MDF, masiv
Rozměry: (DxŠxV) 160 – 200 x 90 x 78 cm
Barevné provedení: ořech italský / kaštan

bawaria_farba
Upozornění: Váš monitor nemusí zobrazovat barvy, takové jako jsou ve skutečnosti!


Tento kvalitní produkt je dostupný teď tady na našem webu v oblíbené sekci dřevěné jídelní stoly! Získejte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu.

Povedený produkt BRW Jídelní stůl BAWARIA DSTO / 150 Barva: ořech italský, Vlastnosti tovaru: od populární značky BRW seženete aktuálně na webu za mimořádně nízkou cenu. V současnosti za 19 050 Kč.