Sedací soupravy

Sedací soupravy nekupujeme každý den, a tak je jejich výběru vhodné věnovat chvilku pozornosti. Samozřejmě je netřídíme jen podle rozměrů a parametrů, například možnosti rozložení, ale také podle vzhledu. A právě ten dnes výrobci umožňují zákazníkům výrazně ovlivnit volbou potahů, uskutečněného výběrem ze vzorníku.

Zobrazit více

Je zbytečné jmenovat zde všechny dostupné barvy, ale pro inspiraci uveďme například krásné odstíny pískové, cappuccino, medové, vínové, dále klasiku v podobě béžové, šedé či bílé sedací soupravy, zářivé tóny oranžové, červené, růžové, trendy modrou. U konkrétní sedačky jsou jednotlivé varianty pochopitelně reprezentovány nejen názvem, ale také náhledem potahu. Některé velké rohové sedací soupravy mají potah složený ze dvou látek vytvářejících harmonický celek. V takovém případě je každému dostupná vlastní kombinace, která z nové sedačky udělá přirozenou dominantu vašeho sladěného interiéru.

Pořiďte si základní kus nábytku do obývacího pokoje, komfortní nebo kvalitní pružinové sedací soupravy, které vám bude sloužit mnoho let. Vyberte si podle velikosti a umístění od nejmenších dvoumístných až po šesti- či ještě vícemístné rohové. Nejen pro návštěvy pak oceníte rozkládací sedačky, často s úložným prostorem. Potah neplní u sedacích souprav funkci pouze estetickou, kdy by měl barevně ladit s ostatním zařízením, ale rozhoduje také o snadnosti údržby. Velmi oblíbené jsou pratelné potahy látkové, snímací, naopak dostupný luxus představují sedačky potažené imitací kůže. A sedací soupravou to nekončí! Mysleli jste na křesla a taburety ve stejném designu? Vytvořte z vašeho obývacího pokoje místo, kde se budete cítit pohodlně vy i vaše návštěvy. Ať už budete na vaší nové sedačce číst, sledovat televizi nebo jenom tak lenošit, není domova pohodlného posezení! Vždyť i Simpsonovi mají svůj slavný gauč…

Zobrazit méně

Zobrazeno 1–15 z 65 výsledků

Pin It on Pinterest